Řada firem se neobejde bez dodávky. Některé ji potřebují pro převážení techniky, materiálu nebo třeba zboží do obchodů. Investice do dodávky je však pro mnoho firem nemyslitelná, protože jde o velký výdaj. Možná, že i vy potřebujete pravidelně používat dodávku. Nemusíte myslet na její nákup, stále více firem si dodávku půjčuje. Pokud ji nepotřebujete denně, je to ta nejlepší možná volba, protože vám i odpadne mnoho starostí, které souvisí s jejím provozováním.

Jak si dodávku zajistit

Nejlevnější dodávky vám zajistí známá pražská půjčovna, kterou naleznete na Dodavky-express.cz. Pokud si myslíte, že je půjčení takového vozidla velmi drahé, budete příjemně překvapeni, protože ceny za půjčení začínají na 390 korunách za den. Portfolio vozů je velmi široké, můžete mít malé i velké dodávky, skříňové vozy i vozy s valníkem. U všech vozů v nabídce si vystačíte s řidičským oprávněním skupiny B. Při půjčení nejste nijak omezeni v tom, kolik kilometrů ujedete. Všechna vozidla jsou ve skvělém stavu, mají povinné ručení, zaplacenou silniční daň, dálniční známku i asistenční službu. Přímo na webu naleznete šikovný konfigurátor, se kterým si můžete snadno vybrat vozidlo pode svých představ. Vyberete si stupeň výbavy, délku ložní plochy, úložný prostor, nosnost i počet osob. Pokud potřebujete převážet větší množství osob, půjčit si můžete také minibusy.

Možná, že nepotřebujete dodávku k podnikání, ale i tak ji můžete v životě potřebovat v mnoha situacích. K ruce se bude hodit, když budete stěhovat nábytek, když budete potřebovat vyklidit dům nebo třeba přenést nějaké vybavení z bodu A do bodu B. Jednorázové vypůjčení dodávky není drahé a když si ji bude půjčovat pravidelně nebo na více dní, dočkáte se slevy navíc. Vyplatí se mít po ruce partnera, který vám zajistí dodávky kdykoliv, kdy ji budete potřebovat.