Dodávky jsou vozy, které vyplňují článek mezi osobními a nákladními vozy. Skvěle se ovládají a velkou výhodou je, že když mají do 3,5 tuny, jde o vůz, na který vám stačí běžný řidičský průkaz skupiny B. Běžně se považují za nejlepšího přítele všech firem a podnikatelů a je jedno, jestli máte zednickou firmu, zajišťujete stěhování, dovoz náhradních dílů, rozvážku potravin nebo cokoliv jiného, dodávky jsou pro podnikání jako stvořené.

Výběr vhodné dodávky

Dodávky se mezi sebou liší, může jít o běžný furgon, ale také o valnik s plachtou do 3 5t, samotný podvozek a další. Někteří chtějí dodávky, kam se vejde co nejvíce lidí, někteří potřebují skříň na chlazení, aby mohli dodávkou rozvážet chlazené produkty aj. Před nákupem je třeba si nejprve ujasnit, o jakou dodávku vlastně máte zájem. Když už máte jasno, je vhodné vybrat specialistu, který vám dodávku obstará. V tuzemsku je jednou z nejlepších možností portál Nasedniajed.cz.

Zajistí vám zde nové dodávky značky Opel, která je známá vysokou spolehlivostí, kvalitou a dlouhou životností.

K vozu získáte kvalitní českou nástavbu, neplatíte žádné mýto a není potřeba tachograf. Po domluvě může být vůz dovezen až k vám, takže pro něj nemusíte nikam jezdit. Pokud potřebujete jezdit s vozem nejen po území České republiky, ale také do zahraničí, zajisté vás potěší, že jsou vozy vhodné pro mezinárodní přepravu. Pokud máte o dodávku zájem, stačí na webu Nasedniajed.cz vyplnit kontaktní formulář a obchodní zástupci vás budou obratem kontaktovat. Možná není vaším cílem jen nákup dodávky, ale její dlouhodobý pronájem. V takovém případě vám může společnost zajistit výhodný operativní leasing. Dokonce vám může být zajištěn i krátkodobý pronájem. Více informací naleznete přímo na webu.