PPC reklama je velmi lákavá, když si čtete články ve svém oblíbeném online magazínu, sledujete zpravodajské servery nebo třeba jen listujete ve vyhledávání, provází vás na každém kroku. Všude vidíte cílené reklamy, které mají mnoho podob, od textové až po obrazovou, nákupní reklamy s produkty nebo videoreklamy. Mnoho reklam je velmi působivých a je těžké na ně nekliknout. Stejným způsobem se můžete prezentovat také vy.

PPC reklama je specifická tím, že se zde neplatí za její zobrazení, ale za kliknutí. Platíte jen za ty uživatele, kteří na ni kliknou a dostanou se přes reklamu na vaše stránky. U této reklamy se snadno reguluje rozpočet a můžete s ní už v krátké době dosáhnout vysoké návštěvnosti. Existuje více platforem, kde se PPC reklama dá provozovat, populární je ppc reklama google, dále se hojně využívá Sklik od Seznamu, ale PPC reklamu nabízí třeba také sociální síť Facebook. Zajímá vás, ppc reklama jak na to?

Jedině s agenturou

Například Google doslova láká k tomu, abyste s PPC reklamou začali. Začít s něčím takovým bez potřebných znalostí a zkušeností většinou vede k tomu, že spustíte reklamu, která bude mít nulový nebo minimální efekt. Pokud toužíte po profesionální PPC kampani, obraťte se na specializovanou agenturu na Seoconsult.cz. Zde budete mít jistotu, že vám každá investovaná koruna do propagace přinese nejlepší přínos. Specialisté se s vámi domluví na všem potřebném, včetně rozpočtu. Díky analýze stanoví vhodná klíčová slova, celou PPC kampaň správně nastaví a následně ji budou optimalizovat tak, aby pro vás měla co největší přínos. Celá kampaň může být spuštěná již do 5 dnů. Spolupráce je zcela transparentní, budete mít přístup do reklamního účtu i k analytickým nástrojům, abyste mohli sledovat, jak se zvyšuje návštěvnost vašeho webu. Spolupracujte s profesionály a PPC reklama pro váš web vždy bude skvělým přínosem.