Spěcháte, nebaví vás čekat na autobus nebo potřebujete svézt z akce, kde jste pili alkohol? Situací, kdy se bez taxi služby neobejdeme, je mnoho. V mnoha případech nevíte, jaké taxi vám přijede, jestli hezký vůz nebo napůl rozpadlé auto s protivným řidičem. Pokud si chcete v Českých Budějovicích cestu taxi pokaždé skvěle užít a nezaplatit za to nic navíc, je pro vás nejlepší volbou Taxi KORTA České Budějovice, která má flotilu luxusních taxi, které vás svezou za cenu běžného taxi, tedy od 20kč za kilometr. Můžete se těšit nejen na luxusní vozy, ale také na příjemné jednání řidičů.

Proč zvolit luxusní taxi

Když chcete taxi České Budějovice, často nevezete jen sebe, ale i někoho navíc, třeba svůj protějšek, který chcete vzít na romantickou večeři, nebo důležitého klienta. V takových případech se chcete ukázat v tom nejlepším světle a dopřát osobě vedle vás, aby se cítila co nejlépe. V luxusním taxi je to hračka. Stačí vytočit telefonní číslo +420 723 12 04 04 a luxusní taxi je za chvíli u vás. Není to jen o luxusním voze, ale i o pohodlí a nadstandardních službách, které máte zcela zdarma.

Luxusní taxi v ČB vám umožní možnost občerstvení osvěžující vodou a také zde máte Wi-fi připojení zdarma. Taxi je k dispozici nonstop a jízdy se nemusí vztahovat jen na České Budějovice a okolí. V případě potřeby lze domluvit jízdu v rámci celé EU, řidič vás tedy bez problému může zavézt třeba do Berlína, do Bratislavy nebo kamkoliv jinam budete potřebovat. Proč jezdit běžným taxi, když za stejnou cenu můžete mít luxusní taxi. S luxusním taxi se na cestu vždy budete těšit, proč si nedopřát příjemný zážitek. Cílem Taxi KORTA České Budějovice je, aby měl každý zákazník pocit nadstandardu a luxusní péče, ať už cestuje kamkoliv. Řidiči se nebojí neobvyklých tras a rádi splní vaše přání a požadavky.