Elektromobily jsou velmi lákavé, jde o budoucnost automobilového průmyslu, ale většina řidičů stále ještě žádný elektromobil neřídila. Důvodem je především vysoká pořizovací cena. Nejznámější značkou elektromobilů na světě jsou vozy Tesla. Patří k nejluxusnějším vozům ve svém segmentu a pokud jste je někdy viděli projet kolem vás, možná jste už zatoužili po tom, vyzkoušet si, jak se řídí. Nákup takového vozu se vám může zdát jako astronomická investice, ale měli byste vědět, že si ho můžete velmi výhodně pronajmout.

Zajistěte si pronájem vozů Tesla

Věděli jste, že je k dispozici u vozů tesla pronájem? Zajistí vám ho autopůjčovna na Pujcovna-tesla.cz. Umožní vám to konečně si vyzkoušet, jak se v těchto vozech jezdí. Lidé si rádi půjčují luxusní vozy a vozy Tesla zajisté k luxusním vozům patří. Je to však jiné, než si půjčovat vozy na fosilní paliva, protože elektromobily jsou zcela jiné. Poskytnou zcela jiný zážitek, který si zamilujete. Tyto vozy jsou tiché, energické a temperamentní, reagují okamžitě a jízda v nich je velmi zábavná.

Účel pronájmu může být jakýkoliv, můžete si vůz půjčit třeba proto, abyste udělali dojem na obchodní partnery, abyste svezli svou dívku nebo třeba jen tak pro radost. Jak se asi budou tvářit vaši přátelé, až vás uvidí sedět v tomto krásném voze? K dispozici je vám Tesla S P85D, Tesla X P100D a také Tesla 3 Long Range. Ceny za pronájem nejsou vysoké a startují už na 2200 Kč na den. Za minimální investici tedy můžete mít skvělý zážitek. Stačí, aby vám bylo alespoň 21 let a byli jste minimálně rok držiteli řidičského oprávnění. Samozřejmostí je zaplacená silniční daň, povinné ručení, dálniční známka a asistenční služba. Navštivte web půjčovny, inspirujte se jednotlivými modely vozů a zarezervujte si vůz Tesla třeba ještě dnes.