Po dlouhé době nejistoty je konečně jasno v cestování do zahraničí. Turisté se mohou vydat na dovolenou i do Chorvatska, které je oblíbeným cílem nejen českých dovolenkářů. Tato země je lákavá nepříliš velkou vzdáleností, jazykovou příbuzností a především nádhernému Jaderskému pobřeží a průzračné vodě. Krásnou dovolenou můžete strávit jak na pevnině, tak i na některém z úžasných chorvatských ostrovů. Cestovat bez stresu můžete díky předem zajištěnému ubytování, které je možné rezervovat díky skvělému internetovému katalogu pod názvem Ubytování v Chorvatsku.

Co všechno katalog nabízí

Tento katalog je největší a nejlepší internetový katalog, jehož hlavní náplní je ubytování v apartmánech, penzionech a hotelech na Chorvatském pobřeží i ostrovech. To však není všechno, neboť v tomto katalogu najdete spoustu informací o Chorvatsku, jeho historii, současnosti, o typických jídlech, jsou zde i mapy pevninské části, ostrovů i národních parků. Cestujícím po vlastní ose, tedy autem, katalog nabízí informace o nových trasách, o objížďkách i o aktuální dopravní situaci. Nechybí ani zprávy o počasí v Chorvatsku a dokonce si můžete zjistit, jak bude ve vámi zvolené destinaci v době vašeho pobytu. Součástí katalogu je rovněž rubrika s recenzemi ostatních turistů, které vám mohou pomoci při výběru ubytování.

Jak nejlépe katalog využít?

Největší výhodou katalogu Ubytování v Chorvatsku je, že podmínky ubytování si můžete dojednávat přímo s majitelem zvoleného ubytovacího zařízení. Postupovat budete tak, že po vyhledání katalogu na internetu si zadáte název regionu, konkrétního letoviska, termín a počet osob, pro které budete chtít zajistit ubytování. Poté zadáte svou e-mailovou adresu, na kterou vám budou jednotliví majitelé zasílat své nabídky. Většinou obsahují i videoprezentaci příslušného objektu, takže si uděláte přesnou představu o jeho poloze i vnitřním vybavení. Výhodou vyjednávání přímo s majitelem je ušetření zprostředkovatelského poplatku, který byste zaplatili cestovní kanceláři.