Prodáváte na internetu služby nebo produkty, ale ještě jste se nepustili do účinné propagace? Propagace webu je alfou a omegou úspěchu na internetu. Když propagujete svůj web dobře, máte neustálý přísun nových návštěvníků, kteří jsou potenciálními zákazníky. Když svůj web nijak nepropagujete, byznys stagnuje a nemůže růst. Mnoho lidí nad propagací dlouho váhá, ale každý takový den vás připravuje o zisk. Propagace není výdajem, ale investicí, která se vrátí ve formě nových zákazníků. Jestliže si nejste jistí, která forma marketingu je vhodná, nikdy nešlápnete vedle s PPC reklamou.

Proč PPC reklama?

PPC reklama má velký efekt a dokáže webu zajistit výsledky už v krátkém čase. Jde o cílenou reklamu a neplatíte u ní za množství zobrazení, ale za kliknutí, respektive za uživatele, kteří na reklamu kliknou a fyzicky se dostanou na vaše stránky. Tato reklama má mnoho podob a zajisté se s ní každý den setkáváte ve vyhledávání nebo v obsahu webů, které si prohlížíte. Může mít podobu textové reklamy, videoreklamy, prodejní reklamy nebo třeba obrazové reklamy. Mnoho lidí si u PPC reklamy vybaví Google ADS, ale existuje více platforem, kde je možné PPC reklamu rozběhnout. V tuzemsku je populární ppc seznam, ale používá se hojně i Facebook.

Spolupracujte s profesionály

PPC reklamu je možné rozběhnout již do několika dnů a zajistit si tak výrazné zvýšení návštěvnosti. Není to však nic pro amatéry. Pokud chcete, aby měla PPC reklama skutečný efekt, nepouštějte se do ní svépomocí, pouze by vás to stálo čas a peníze, které by nemusely přinést žádný efekt. Obraťte se na zkušenou agenturu na ppcprofits.cz, která vám zajistí úspěšně vedenou PPC kampaň, se kterou se výrazně zvýší vaše návštěvnost i prodeje. Celou kampaň nastaví po domluvě s vámi a podle předem stanoveného rozpočtu. Správně vše nastaví a bude reklamu po celou dobu optimalizovat pro co největší přínos. Kromě PPC vám umožní zvýšit prodeje i dalšími cestami, třeba skrze google nakupy.