Mnoho lidí se dnes již bez automobilu nedokáže obejít. Slouží jim k cestám do práce, k rozvozu dětí do školy a na zájmové kroužky, na nákupy i za zábavou. Případné odstavení vozidla z důvodu závady je obvykle hotovou pohromou pro celou rodinu. Hodně autoservisů nestíhá všechny zakázky v termínech, které by si majitelé vozidel přáli. Výjimkou je autoservis Hlučín, kde vám drobné opravy provedou na počkání. Navíc zde najdete veškeré služby pro motoristy pod jednou střechou.

Jaké služby autoservisu Hlučín nabízí?

Na počkání vám zde odstraní drobné opravy a další běžné úkony. Můžete sem přistavit svůj automobil například k seřízení geometrie náprav, k čištění a plnění klimatizace, výměně motorového a převodového oleje, brzdové kapaliny a k jiným méně rozsáhlým úkonům. V případě větších závad se musíte objednat předem při osobní návštěvě, nebo telefonicky. Po přistavení vozidla provedou automechanici jeho zevrubnou prohlídku a po stanovení diagnózy připraví autoservis cenovou kalkulaci oprav.

Příprava vozidla na kontrolu v STK

Jednou ze služeb autoservisu Hlučín je stále populárnější příprava vozidel na povinnou kontrolu v STK. Každý motorista určitě potvrdí, že si nikdy není jistý, zda kontrolou v STK projde. Každého přepadá před kontrolou nervozita. Tohoto stresu se snadno zbavíte, když své auto svěříte zkušeným automechanikům v autoservisu Hlučín. Ti vaše auto prohlédnou, odstraní případné závady a zaměří se přitom zejména na nejčastější závady, které stanice odhalují.

Další služby

S rostoucím provozem na našich silnicích se množí i dopravní nehody, ale takové „drobnosti“, jakou je rozbité čelní sklo. V autoservisu Hlučín vám jej rychle vymění, nebo pokud je to možné, opraví. Stále vyhledávanější je montáž tažných zařízení a zabezpečovacích systémů. K zabezpečení montuje autoservis zámek na řadící páku značky Misterlock. Dalším účinným systémem je Sherlock, který dokáže vypátrat odcizené vozidlo.

Součástí autoservisu Hlučín je také pneuservis, kde si můžete nechat vyměnit nebo opravit pneumatiky, ale také koupit nové.