Každý vůz jednoho dne vypoví svou službu nebo je už v takovém stavu, že už další technickou kontrolu nezvládne. Mnoho lidí vlastní vozy, které už nepoužívá a takové vozy jen zabírají místo a škodí životnímu prostředí. Nejlepším řešením je ekologická likvidace vozu. Na trhu je mnoho překupníků a firem, které vůz zlikvidují zdarma a následně vydělají na jeho dílech a surovinách do výkupu. Zajistěte si raději ekologickou likvidaci, která vám vůz zdarma odtáhne a ještě vám za něj zaplatí. Využijte služeb Sbohemauto.cz.

Ekologická likvidace vozu

Společnost stačí kontaktovat na jejím telefonním čísle, kde si můžete ověřit cenu za svůj vůz. Na základě informací o svém voze vám bude spočítána cena, jakou za svůj vůz dostanete. Zajisté vás zajímá, jaká je ekologická likvidace auta cena. Za váš autovrak můžete dostat až 5 tisíc korun. Vůz bude odtažen zcela zdarma a ekologicky recyklován. Jde o plně certifikovanou společnost provádějící profesionální ekologické likvidace vozů. Co je potřeba, abyste mohli dát vůz k ekologické likvidaci? Pochopitelně potřebujete předat samotný vůz, dále potřebujete doklad totožnosti (OP nebo pas) a velký technický průkaz, z něho se vyplní údaje do potvrzení o ekologické likvidaci. Pro demontáž autovraků jsou využity moderní technologie, aby proběhla likvidace podle platných předpisů.

Jak funguje u likvidace vozidla odhlášení? Při odtahu auta vám bude vystaveno Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci a protokol o ekologické likvidaci vozidla. Právě potvrzení o ekologické likvidaci budete k odhlášení vašeho vozidla potřebovat, společně s velkým a malým technickým průkazem, registračními značkami, občanským průkazem a žádostí o vyřazení vozidla z evidence. Celý proces je velmi snadný, během krátké doby se zbavíte svého přebytečného vozu a ještě za něj dostanete zaplaceno. Navštivte portál Sbohemauto.cz, kde se dozvíte více informací.